Co może oznaczać swędząca wysypka na ciele?

witam mojej dziewczyny babcia dostala jakas wysypke na ciele sa to czerowne plany jak by krew jest to twarde i bardzo ja swedzi ze az drapie to co to moze byc i gdzie ma sie z tym udac przyznala sie ze ma to juz od 2 tygodni ale nie chciala nikomu mowi

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Proszę skonsultować się dermatologiem, który wskaże właściwe postępowanie. Pozdrawiam.