Wysypka w okolicach intymnych a odpowiednie działania

witam, od miesiąca dostaje każdego dnia wysyke w innym miejscu? nie swędzi. byłam u dermatologa dostałam maść na sterydach ale pomaga na kilka dni i znów problem powraca. A tez cieżko wysmarować całe ciało taką maścią. pozdraiwma

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania i oceny zmian skórnych nie potrafię się ustosunkować odnośnie diagnozy i ew. leczenia. Jedyne co moge doradzić to niestosowanie maści w przypadku braku ich skutecznści i kontakt z dermatologiem.