Usuwanie dużego znamiona na ręce

Witam! Po usuwaniu dużego znamienia na ręce (owłosiony pieprzyk, ktory mam od urodzenia) powstał keloid - dermatolog przepisał mi maść ze sterydem na spłaszczenie go oraz maść silikonową, której wciąż używam. Keloid ma juz pare miesięcy jednak po maści ze sterydem pojawiło mi sie wkoło niego kilka pryszczy, z którymi mam zreszta problem. Jeden z nich (pokazuje zdjęcie: http://i65.tinypic.com/t6wfvd.jpg ) jakby przyrósł do koloida?? Do lekarza ide znów za miesiąc, czy mam sie martwic? Pomocy :(

Jeśli zmiany wypryskowe skóry wokół keloidu powstały po maści na bazie sterydu radzę tą maść odstawić. Jeśli mimo odstawienia maści zmiany nie ustąpią trzeba w tej sprawie ponownie skonsultować się z dermatologiem.