Zmiany skórne u 20-latka a odpowiednie działania

Witam. Mam taki problem,około 6 miesiące temu zaczołem jeść białko w proszku z firmy Hi-Tec. Przez pierwszy miesiąc nie było w ogole problemów a po miesiacu od zaczecia brania białka zaczeły mi wyskakiwac pryszcze na barkach i plecach. na początku pryszczów było ich mało ale teraz ich mam coraz wjęcej. Po pewnym czasie odstawiłem białko i pomyslałem jak odstawie białko to już nie bede miał pryszczy ale sie pomyliłem. Związku z tym co moze byc przyczyną czegos takiego? i jak pozbyć sie pryszczy?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem ile czasu upłynęło od zaprzestania przyjmowania białka (czas do ustąpienia objawów może wynosić nawet kilka tygodni). Poza tym należy ocenić czy nie ma hormonalnej przyczyny powstawania trądziku. Sugeruję kontakt z dermatologiem, któy po ocenie zmian skórnych oceni, czy istnieje konieczność diagnostyki oraz doradzi ew. leczenie. Ja bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie zaproponować bezpiecznego leczenia.