Guzki i zmiany na wargach sromowych większych

na wargach sromowych dużych (wewnątrz) pojawiły mi się bolesne, duże jakby pryszcze, wręcz może guzki, gdyż nie przypominają tych typowych pryszczy jak na twarzy, już wcześniej pojawił mi się taki jeden ale po paru dniach,po podmywaniu sie ziołami zniknął, teraz znów powrócił problem ale jest ich więcej, różnej wielkości, bolą podczas oddawania moczu jak i również przy chodzeniu i siedzeniu. czy mam powody do zmartwień? czy powinnam iść do lekarza czy lepiej przeczekać? dodam że mam 19 lat.

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie sugeruje kontakt z lekarzem, ponieważ bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi i zaproponować właściwego leczenia.