Trzy guzki na wargach sromowych mniejszych

Dzień dobry. Mam problem, a w internecie za wiele nie piszą o tym przypadku. Jakieś 3 miesiące temu pojawił mi się guzek na wardze sromowej mniejszej wielkości ziarnka grochu.ok 2 tyg temu wyskoczył następy guzek i wczoraj niestety znowu.łącznie są to trzy guzki na wargach sromowych mniejszych. Dodam, że są koloru skóry,są twarde, nie bolą, nie pieką tylko czasami swędzą kiedy sprawdzam ich wielkość. Niestety nie widzę ujścia żeby móc je wycisnąć bo chyba ropa siedzi w środku. Co to może być?:(

Lek. Katarzyna Szymczak

Te guzki mogą być np zatkanymi gruczołami łojowymi czyli kaszakami, radziłabym skonultowac się z ginekologiem, który będzie mógł obejrzec zmiany i zalecić odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam