Zmiany skórne i krosty na wargach sromowych

Witam. Kilka miesięcy temu miałam dziwną wysypkę w okolicach intymnych. Duże krosty na wargach sromowych. Lekarz przepisał mi amoksiklav i macmiror complex. Niestety to powróciło. Przy oddawaniu moczu podrażniam te krosty i strasznie bolą. Cały czas odczuwam swędzenie. Co to może być ? Co najlepiej zastosować?

Witam. Opisane objawy najprawdopodoniej są wynikiem zakażenia bakteryjnego - być może do nawrotów predysponują Panią sposób depilacji czy niewygodna bielizna. Prawdopodobnie konieczne będzie powtórne zastosowanie antybiotyków.