Mały i biały pęcherzyk na wargach sromowych

wczoraj na wargach sromowych pojawił się mały, biały pęcherzyk. próbowałam wycisnąć, ale strasznie bolało. co może być przyczyną jego pojawienia się? dziękuję za odpowiedź.

Witam! Ów pęcherzyk najprawdopodobniej jest związany jest z zakażeniem bakteryjnym ujścia jednego z gruczołów. Tego typu zmiany najczęściej są wynikiem podrażnień po depilacji. Proszę dbać o higienę okolic intymnych. Jeśli będą nawracać proszę skontaktować się z dermatologiem.