Czym przemywać wargę sromową po skaleczeniu?

Mam 20 lat, podczas ostatniej depilacji okolic bikini przez przypadek zacielam się maszynką do golenia na wardze sromowej i odkryłam, że zacięte miejsce to mały guzek/wyprysk, po zacięciu leciała z niego krew. Wcześniej podczas codziennej higieny nie wyczuwałam go, jednak w ciągu dnia odczuwałam lekkie swędzenie. Obecnie jest on lekko bolesny i piekący. Proszę o poradę.

Jeśli cokolwiek Panią niepokoi proszę udać się do lekarza poz lub ginekologa na konsultację. Do przemywania polecam delikatne płyny do higieny intymnej z apteki.