Krwawienie z wargi sromowej po przegryzieniu

Wczoraj mój partner mnie przegryzł, tzn moją wargę sromową mniejszą. Krwawi i strasznie piecze. Zrobił się mały krwiak i chyba strupek. Boję się że wda się zakażenie, nie wiem co zrobić. Wczoraj tego nie zauważyłam, ale przy oddawaniu moczu pieczenie jest nie do zniesienia. Błagam pomocy !!!

Witam,
musi Pani przemywać okolicę zranioną po każdym oddawaniu moczu i kału. Dbać o higienę
Można kupić płyn odkażający na błony śluzowe w aptece i nim przemywać.
Ranka zagoi się w ciągu kilku dni - do tego czasu proszę ograniczyć stosunki płciowe.