Swędzące krosty na wargach sromowych

Od 2 tygodni na duzych wargach sromowych i w okolicy odbytu mam krosty które w sumie po dotknieci swedzą. nie rosna ani nie wypływa z nich zaden płyn... nie swedzi mnie srom ani tez nie mam nieprzyjemnego zapachu z pochwy.... poczatkowo myslałam ze moze to przez depilacje ale juz 2 tydzień jak są i ani nie znikają ani tez nie rozną... bardzo prosze o pomoc. dodam ze w najblizszym czasie nie dam rady pójść do lekarza .... z góry dziekuje za pomoc :)

Witam! Opisane zmiany mogą być spowodowane infekcją grzybiczą. Proszę spróbować zastosować dostępne a aptekach bez recepty maści przeciwgrzybicze (np. clotrimazolum). Jeśli dolegliwości nie ustąpią powinna Pani skonsultować się z lekarzem.