Swędzenie wargi sromowej

swędzi mnie warga sromowa z zewnątrz co na to stosować bo byłam u ginekologa i powiedział że wszystko w porządku a nic mi nie przepisał

Można zastosować krem Clotrimazol- do kupienia w aptece bez recepty. Jeśli dolegliwości będą się utrzymywały to proszę ponownie zgłosić się do ginekologa. Świąd sromu jest jednostką chorobową którą należy leczyć i czasami wymaga dodatkowej diagnostyki.