Brodawka w obrębie warg sromowych

Witam , proszę o sugestie dotyczące pozbycia się nieprzyjemnej dolegliwości. Badania wycinka warg sromowych( części zewnętrznej) wykazały obecność brodawki zwykłej. Obecnie do mycia części intymnej używam emulsji micelarnej oraz balsamu ale dolegliwości związane ze swędzeniem nie ustępują. Za odpowiedz dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Być może Pani dolegliwości nie są związane z obecnością usunietej brodawki, tylko np. z atrofia sromu. W związku z czym mozna by bylo zastosować miejscowo estrogeny ( oekolp krem, vagifem itp.). Pozdrawiam