Zaczerwienienie pomiędzy wargami sromowymi

Dzień dobry, wczoraj pojawiło się u mnie zaczerwienienie pomiędzy wargami sromowymi, dzisiaj doszedł świąd i biała wydzielina. W weekend odbyłam stosunek płciowy bez żadnego dyskomfortu. Nie mam w tej chwili możliwości pójścia do ginekologa, proszę o poradę w jaki sposób zmniejszyć podrażnienie i świąd. Jakby była możliwość wysłałabym zdjęcie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który wdroży właściwe leczenie. Do czasu wizyty może Pani spróbować zastosować clotrimazol maść, który jest bez recepty.