Zaczerwienienie w obrębie warg sromowych u 23-latki

Witam, Od kilku dni zauważyłam zaczerwienienie po prawej stronie warg sromowych - wargi sromowe i część nogi (pośladka) a także lekkie łuszczenie się skóry. Około trzy miesiące temu miałam robione wszystkie badania w tym cytologię i wyszła mi lekka infekcja bakteryjna. Nie odczuwam żadnych objawów jeśli chodzi o zmienioną wydzielinę, jednak bardzo przeszkadza mi podrażniona skóra, gdyż odczuwam pewnen dyskomfort podczas chodzenia. Liczę na pomoc, wskazówki rady.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych niestety nie jestem w stanie stwierdzić jaka jest ich przyczyna dlatego proponuję kontakt z dermatologiem lub ginekologiem.