Świąd warg sromowych i okolicy odbytu

proszę o pomoc! odczuwam swędzenie miejsc intymnych - wargi sromowe zewnętrzne oraz okolice odbytu. Stosowałam Clotrimazol ale nie pomogło. Wcześniej była antybiotykoterapia. Na skórze nie ma żadnych zmian.Nie mogę dostać się do ginekologa więc proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych i uszczegółowienia wywiadu lekarskiego nie jestem w stanie udzielić jednoznacz ej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z dermatologiem.