Swędzenie i zaczerwienienie miejsc intymnych

Witam, Od dwóch miesięcy odczuwam swędzenie w miejscach intymnych. Najpierw było w okolicy pochwy, teraz przeniosło się między wargi sromowe mniejsze, które od środka są mocno zaczerwienione. Ponadto znajdują się tam grudki bez treści ropnej, które bardzo szczypią przy oddawaniu moczu. Cewka moczowa nie szczypie. Stosowałam clotrimazol w globulkach(6dni opakowanie), clotrimazol w kremie(ok. 1 miesiąca), pimafucort(ok.1miesiąca). Niestety nic nie pomaga. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości oceny zmian sķórnych dlatego nie jestem w stanie postawić rozpoznania. Sugeruję kontakt z dermatologiem.