Zaczerwienienia na wargach sromowych, które szczypią i swędzą

od jakiegoś czasu na wargach sromowych (tylko jak mam owłosienie) pojawiły się zaczerwienienia które szczypią i swędzą. Gdy owłosienie zgolę krostki znikają czym to jest spowodowane czy mogę być na coś uczulona?.

Piotr Pilarski

Możliwe, że te owłosienie drażni Pani wargi. Sugeruje również używanie środków do higieny intymnej.

Pozdrawiam.