Pieczenie i świąd w okolicy odbytu

Od jakiegoś czasu odczuwam pieczenie i świąd w okolicy odbytu, nie jest to jednak miejscowe- przeciąga się to aż do warg sromowych, ale tych najbliżej odbytu, wyżej już nic nie odczuwam. Nie wiem co to może być, nieprzyjemnie pachnących upławów nie mam, używam żelu do higieny intymnej, więc nie wiem co może być przyczyną.

Aleksander Ropielewski

Również trudno mi to stwierdzić bez oceny stnau miejscowego. Proponuję kontakt z dermatologiem.