Jak wyleczyć zaczerwienienie na wewnętrznych wargach sromowych?

Jak to powiedział mój ginekolog moje objawy są dosyć subtelne. Mam zaczerwieninie na wewnętrznych wargach sromowych zaczynające się od ujścia cewki moczowej aż do łechtaczki. Skóra jest zaczerwieniona, błyszcząca i lekko podpuchnięta i czasami piecze. Byłam już u ginekologa i wykluczone zostały infekcje i wirus opryszczki. Cytologia i ph też jest ok. Proszę mnie nakierować co to może być bo mój ginekolog nie wie.

Lek. Tomasz Budlewski

być może jakieś uczulenie . wskazana ponowna wizyta u lekarza ginekologa ew dermatologa