Zmiany skórne u 7-miesięcznego dziecka

Witam. U mojego 7 miesięcznego dziecka pojawiły się zmiany skórne w postaci szorstkich małych plam, ciężko stwierdzić, czy to są czerwone plamy czy innego koloru. Nie wiem co to i co robić, dziś byłam u dermatologa, zalecił hydrocortyzon i maść witaminową i żeby się nie martwić, a le co to j est?

Aleksander Ropielewski

Przykro mi ale bez możliwości oceny zmian skórnych nie jestem w stanie powiedzieć co jest przyczyną zmian skórnych u Pani dziecka.