Szorstkie zmiany na policzkach u 7-miesięcznego dziecka

Witam,od kilku dni mojej 7 miesięcznej córce wyskoczyło coś na policzkach zaczęło się od kilku czerwonych grudkowatych krostek przez 1 dzień rozrosło się z jednej strony na cały policzek...jest to zmiana szorstka w dotyku i miała wcześniej to samo na pupie ale zanika...czy to skaza białkowa czy może coś innego?jutro wybieramy się z tym do lekarza oczywiście.pozdrawiam

Prosze mocno nawilżać skórę dziecka, może ona byc podrazniona i przesuszona, jesli taki sta utrzyma się dłużej wtedy konieczna jest konsultacja u pediatry lub dermatologa dziecięcego.