Ból pleców a wyniki badania krwi

dzień dobry, wizyta u rodzinnego za tydzień a mnie niepokoją wyniki, szczególnie CRP(ICD-9:181) - 9,84,bardzo źle się czuję,bolą mnie szczególnie plecy. dalsze wyniki; leukocyty -6,9, erytrocyty- 4,57, hemoglobina-13,5, hematokryt-41,MCV-91,MCH-30,MCHC- 32,6, PŁYTKI KRWI-216,RDW-CV13,8, PDW-12,0, MPV-10,5, P-LCR-30,2, NEUTROFILE-4,01, LIMFOCYTY-2,22, MONOCYTY-0,51, EZYNOFILE-0,09, BAZOFILE-0,0, NEUTROFILE-58,4, LIMFOCYTY-32,3, MONOCYTY-7,4, EOZYNOFILE-1,3, BAZOFILE-0,6 co mam robić,

Witam!
Pani wyniki morfologii są w normie. CRP jest nieco podwyższone (jeśli norma jest do 5), ale nie w sposób niepokojący. Może na to wpłynąć każdy stan zapalny, np. infekcja.

Jeśli jednak czuje się Pani bardzo źle i potrzebuje szybkiej pomocy lekarskiej, może ją Pani uzyskać w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Lekarskiej. Przyjęcia realizowane sa codziennie od godz 18:00 bez uprzedniej rejestracji. Informacje na temat najbliższej placówki znajdzie Pani w internecie lub w Pani Poradni Lekarza Rodzinnego.