Wyniki badania krwi 41-latki

Moje wyniki badań nieznacznie odbiegają od normy. Chciałabym się dowiedzieć ,czy wszystko jest w porządku ? Limfocyty 10,5% ; Monocyty 9,5% ; Eozynofile 2,6% ; Neutrofile 77,2% ; Bazofile 0,2% ; L.limfocytów 1,81% ; L.monocytów 1,63% ; L.eozynocytów 0,44% ; L.neutrocytów 13,31% ; L.bazocytów 0,04%. Leukocyty 17,23tys/. CRP 0,4 mg/l. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam:)

Renata GrzechociĹska

Witam.
Podwyższona ilość leukocytów oraz neutrofili może być wynikiem infekcji toczącej się w organizmie, dlatego w celu dokładniejszej diagnostyki proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam.