Ból pleców i uczucie palenia na skórze

Witam ! Od 2 dni bolą mnie plecy w odcinku od karku po odcinek piersiowy . Mam przy tym gorączkę 38.5 stopni . Mam 25 lat i nie wykonuję pracy fizycznej . Mam na skórze uczucie palenia . Proszę o poradę gdzie powinnam się z tym udać . Z góry dziękuję

To mogą być objawy półpaśca, ale też wiele innych schorzeń. Proponuję na początku udać się do lekarza ogólnego albo chorób zakaźnych.