Ból pleców na wysokości łopatek, ból pośladka i łydki

Witam mam następujący problem.O tuż wczoraj gdy sobie zwyczajnie stałam w pewny momencie przy wdechu chwycił mnie bardzo mocny ból pleców a konkretnie w połowie pleców na wysokości łopatek i od tamtego momentu cały czas boli mnie to miejsce a do tego doszedł ból pośladka oraz łydki. Co to może być ? miałam już robione ostatnio rtg kręgosłupa a niby wszystko oki moja lekarka twierdzi ze to przeciążenie ale bóle kręgosłupa raz mam a raz nie. Wraca to co jakiś czas i tak jak wczoraj chwyta nagle.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić możliwą przyczynę na podstawie samego opisu. Konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do ortopedy. Być może także będzie konieczna konsultacja neurologiczna.