Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 3 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból pleców podczas oddychania i guzek po upadku

Witam, jakiś czas temu na treningu zostałem przygnieciony i od tamtego czasu boli mnie z tyłu pleców parę centymetrów poniżej łopatki. Ból pojawiał się przy głębszym wdechu oraz przy leżeniu na tym boku. Po 3 tygodniach ból przeszedł sam. Po 3 tygodniach przerwy od treningów, ból znowu się pojawił. W tym przypadku upadłem na kolano kolegi, dokładnie tym samym miejscem co bolało wcześniej. Tym razem po jakimś tygodniu w tym miejscu pojawił się jakiś guzek. Co to może być.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Dolegliwości bólowe najprawdopodobniej są spowodowane doznanym urazem. Zmiana może mieć charakter pourazowy. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ortopedy. Do poradni ortopedycznej w ramach NFZ konieczne jest skierowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy