Co oznacza ból pleców po upadku?

Witam. Jestem po upadku na posadzkę . Upadłam na plecy. Od razu po upadku bolał mnie dół pleców . Z każdym dniem ból zamiast zmniejszać się - był większy. Zostało zrobione TK pleców. Lordoza lędźwiowa spłycona Ostre ustawienie kości krzyżowej Centralna tylna wypuklina krążka m- kręgowego na wys L5- S1 z impresja na worek oponowy Ból utrzymuje się w każdej pozycji. Nie mogę wstać z krzesła , przy leżeniu , wchodzeniu po schodach ,schylaniu. Obecnie jestem na zwolnieniu. Czy długo trzeba być na L4 mniej więcej. Dodam że przeciwbólowe nie pomagają.

Lek. Michał Lenard

Ból jest najpewniej spowodowany uciskiem krążka międzykręgowego na rdzeń kręgowy. Wynik powinien ocenić lekarz, który zlecił badanie, a następnie zaproponować Pani leczenie. Pozdrawiam!