Czy te zmiany w opisie to efekt upadku?
Wynik MR kręgosłupa szyjnego Po upadku na plecy doznałem urazu kręgosłupa szyjnego ,kołnierz stabilizujący 5 tygodni po tym czasie ból głowy ,objawy trzeczszenia podczas skrętu głową , drętwienie karku.Wykonałem MR Lordoza szyjna spłycona Cechy dehydradacji i obniżenia wysokości krążka C5/6.Niewielkie tylne wypukliny, bez cech modelowania rdzenia kręgowego na poziomie C4/5,C5/6,C6/7.Trzony kręgowe prawidłowej wysokości. Czy zmiany w tym opisie to efekt upadku ?

MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Zmiany zobrazowane w badaniu MRI mogą być następstwem urazu. Ale jednocześnie mogą być chorobą krążka międzykręgowego nie wynikającą z upadku. Z wynikiem należy udać się do lekarza prowadzącego celem konsultacji.
Pozdrawiam.