Jak interpretować mój wynik MR?

Witam. Proszę o interpretacje badania MR. Spłycenie lordozy szyjnej z tendencją do wtórnej kyfozy zmiany zwyrodnieniowe w postaci dehydratacji i obniżenia wysokości krążka międzykręgowego C5 C6 tylna wypuklina krążka międzykręgowego C4 C5 C5 C6 z niewielką redukcją rezerwy objętościowej kanału kręgowego modelacja worka oponowego i obustronnym zwężeniem otworów międzykręgowych. Tylna Boczna lewa wypuklina krążka międzykręgowego C6 C7 z częściowym zwężeniem zachyłka bocznego z możliwością lewostronnego konfliktu nerwowego rdzeń kręgowy bez zmian ogniskowych zaznaczona osteofitoza krawędziowa na przednich i tylnych powierzchniach trzonów kręgowych w dolnej części kręgosłupa c trzony kręgowe prawidłowej wysokości blaszki graniczne trzonów kręgów C 6 C7 o nierównych obrysach z odczynem tkance kostnej podchrzęstnej poza tym sygnał szpiku elementów kostnych kręgosłupa szyjnego zachowany prawidłowo struktury stawu szczytowo-obrotowego bez cech patologii migdałki móżdżku powyżej poziomu otworu Wielkiego

Obraz MRI wymaga interpretacji KLINICZNEJ: OBJAWY ? PAXJENT?
" badania MR. Spłycenie lordozy szyjnej z tendencją do wtórnej kyfozy zmiany zwyrodnieniowe w postaci dehydratacji i obniżenia wysokości krążka międzykręgowego C5 C6 tylna wypuklina krążka międzykręgowego C4 C5 C5 C6 z niewielką redukcją rezerwy objętościowej kanału kręgowego modelacja worka oponowego i obustronnym zwężeniem otworów międzykręgowych. Tylna Boczna lewa wypuklina krążka międzykręgowego C6 C7 z częściowym zwężeniem zachyłka bocznego z możliwością lewostronnego konfliktu nerwowego rdzeń kręgowy bez zmian ogniskowych zaznaczona osteofitoza krawędziowa na przednich i tylnych powierzchniach trzonów kręgowych w dolnej części kręgosłupa c trzony kręgowe prawidłowej wysokości blaszki graniczne trzonów kręgów C 6 C7 o nierównych obrysach z odczynem tkance kostnej podchrzęstnej poza tym sygnał szpiku elementów kostnych kręgosłupa szyjnego zachowany prawidłowo struktury stawu szczytowo-obrotowego bez cech patologii migdałki móżdżku powyżej poziomu otworu Wielkiego "

Jakie Objawy?? do omówienia z Lekarzem leczącym, do interpretacji klinicznej . Konieczna pełna konsultacja, wywiad, rozmowa, badanie neurologiczne, ocena stanu zdrowia i nastroju, trybu życia i pracy. Pozdrawiam i zapraszam