Ból pleców w okolicy krzyżowej

Mam 22 lata. Od 2 miesięcy bolą mnie plecy w okolicy krzyżowej nad pośladkiem z prawej strony. Jest to ból, który pojawia się codziennie, ale nie jest ciągły. Pojawia się bez względu na pozycję, nasila się, jeśli dużo chodzę. Prowadzę raczej siedzący tryb życia, często krzywo siedzę. Ból jest raczej lekki, jakby ktoś pięścią uderzył, lekko piekący, jakby uwierający. Proszę o pomoc, co może być przyczyną.
22 LAT ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Inną przyczyną mogą być choroby nerek. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do lekarza rodzinnego.