Ból pleców w okolicy nerek u 45-latki

witam od wczoraj bolą mnie plecy w okolicy nerek i przy nachylaniu jakby mniej ,jak ddycham boli, leki przeciw blowe nie działaja ai plaster

Aleksander Ropielewski

Ponieważ wiele chorób może powodować opisane przez Panią dolegliwości nie jestem w stanie jednoznacznie powiedzieć co jest przyczyną Pani objawów. Zachęcam do wizyty u lekarza, który poszuka przyczyny problemu jak i zabezpieczy Panią przeciwbólowo.