Ból po lewej stronie pleców u kobiety

Ból po lewej stronie plecow na wysokosci korzonek promieniujacy na dolna czesc brzucha po lewej stronie ( pytanie dotyczy kobiety)

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W różnicowaniu można brać pod uwagę ból z ucisku na korzenie nerwowe (od kręgosłupa) czy kolkę nerkową. Diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe dlatego proszę zgłosić się do lekarza.