Ból po złamaniu kości strzałkowej

Witam, moje pytanie jest następujące. Dnia 19.11.2014 w wyniku potrącenia przez samochód doznałem złamania kości strzałkowej. Został założony gips. Po 3 dniach w momencie jak wstaję i chodzę o kulach to ból w miejscu złamania jest nie do wytrzymania bez przypisanych tabletek. Chciałbym się dowiedzieć jak długo może się utrzymywać taki stan?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Czas rekonwalescencji jest dla każdego inny. Dolegliwości bólowe mogą się utrzymywać nawet przez 6 - 8 tygodni. Jeśli jednak nie ból nie będzie ustępował, proszę się zgłosić do lekarza.
Pozdrawiam