Złamanie kości strzałkowej bez przesunięcia

Zostałem kopnięty w okolicę kości strzałkowej następnie ogromnie mnie bolało. Przez 7 dni robiłem okłady i chodziłem z jedną kulą stan się poprawiał aż pod koniec następnego tygodnia doszło do ogromnego bólu podczas schylenia ,pojechałem następnego dnia na RTG i okazało się ,że mam złamaną kość strzałkową bez przesunięcia od tamtego czasu chodzę o kulach i mija już ponad 2 tydzień od nałożenia gipsu. Pytanie czy kość po urazie od razu zrasta się? I ile jeszcze powinienem chodzić w gipsie?Dzieki

Kość zrasta się ale to proces kilku-kilkunastotygodniowy. W gipsie należy chodzić tyle ile zalecił lekarz, który zakładał. Zwykle nie krócej niż 4 tygodnie chociaż nie wszystkie złamania wymagają gipsu. Bez rtg nie da się powiedzieć.