Ból po złamaniu mostka

Jak złagodzić ból pęknietego mostka?
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeżeli nie pomagają przeciwbólowe leki dostępne bez recepty (ibuprofen, paracetamol itp) proszę udać się do lekarza rodzinnego, który przepisze mocniejsze preparaty. Pozdrawiam

Wystarczające powinny być środki przeciwbólowe (mocniejsze na receptę) oraz leki powstrzymujące kaszel (jeśli takowy występuje). Proszę z tym problemem udać się do lekarza bezpośrednio. On na pewno temu zaradzi przepisując odpowiednie środki.