Ból pochwy po kontakcie ze spermą

Witam, mam taki problem. Kiedy sperma mojego partnera dostanie się do mojej pochwy strasznie mnie szczypie w środku, czuje się tak jakby dostała się tam jakaś żrąca substancja. Straszny ból i dyskomfort. To jest mój stały partner i na początku tak nie było, byłam u ginekologa i nie stwierdził żadnych bakterii ani nic w mojej pochwie. Przez co może to być spowodowane? I co z tym zrobić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Najbardziej prawdopodobną przyczyną objawów wydaje się być infekcja. Jeśli jednak lekarz ją wykluczył, to Pani partner powinien pomyśleć o diagnostyce urologicznej. Być może skład nasienia się zmienił (np. na skutek infekcji), co powoduje u Pani objawy. Proszę także zwrócić uwagę czy Pani partner nie używa nowego rodzaju prezerwatyw, mydeł, itd?