Dotknięcie ręką ze spermą okolic pochwy

Witam,wczoraj po pettingu dotknelam wejscia pochwy palcami na których znajdowala się swieza sperma w sporej ilosci, dodam ze mam dni płodne i tez bylam po orgazmie(dużo sluzu). Jak duże ryzyko zapłodnienia istnieje? Pytanie drugie-partner ma obfite wytryski, czy jest możliwe ze przy prawidłowym zastosowaniu prezerwatywy czesc spermy jakos wyciekła gora? Zauwazylam chwile po wyjeciu członka ze jakby sperma znajduje się na całej dlugosci członka w prezerwatywie...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Odpowiadając na Pani pytania: 1. Ryzyko ciąży nie jest wysokie, aczkolwiek istnieje. 2. Ryzyko wycieku nasienia jest znikome.