Wyciek spermy z prezerwatywy a ryzyko zapłodnienia

Witam mam pytanie . Ostatnio kochałam sie ze swoim chlopakiem bylo to 3 dni po krwawieniu.Niestety podczas stosunku prezerwatywa musiala sie zsunac z członka i zostala we mnie, plyn znajdowal sie w srodku . Sybko wyciagla i obmylam sie. Nie jestem pewna czy jakas ilosc spermy nie dostala sie do konca gdyz nie wiem w ktorym momenci prezerwatywa zsunela sie ale sadze ze przy wyciaganiu gdyz nie byla naruszona i nie bylo problemu z jej wycognieciem. Dodam jeszcze ze chlopak sperma wyciekla na uda.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego po około 14 dniach od stosunku.