Czy jest możliwe, że doszło do zapłodnienia w wyniku zsunięcia się prezerwatywy?

Dzis rano mojemu narzeczonemu zsunela sie prezerwatywa. Po wytrysku w środku wykonal on jeszcze kilka pchniec i zobaczylismy prezerwatywe na koncu czlonka. Ciasno opinala żołądż a w srodku znajdowala sie sperma ale wyzej przy brzuchu zostala jakas biala wydzielina. Zostala ona też u mnie, miedzy posladkami. Jestem w 26 dniu cyklu (mam 30-dniowe). Prosze mi poradzic co mam zrobić. Do lekarza moge isc dopiero w poniedziałek (a mamy sobote). Bede wdzieczna za szybka odpowiedz.

Lek. Michał Lenard

Nie można wykluczyć, że doszło do zapłodnienia, natomiast szansa na to jest niewielka biorąc pod uwagę fakt, że stosunek miał miejsce w 26 dniu cyklu. Dla pewności sugeruję wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki. Pozdrawiam!