Zsunięcie się prezerwatywy podczas stosunku

Uprawialam stosunek z moim chlopakiem lecz prezerwatywa sie zsunela. Po zorientowaniu sie wyjelismy ja ale nie mamy pojecia kiedy sie to stalo. Moj chlopak nie mial wytrysku. Jestem w 22 dniu cyklu. Moj cykl trwa 30 dni

Lek. Magdalena Pikul

Witam. 22 dzień przy 30 dniowym cyklu to już dzień niepłodny. Jest już wiele dni po owulacji. W opisanym przypadku praktycznie nie ma ryzyka ciąży.