Zsunięta prezerwatywa przy stosunku

Witam. Kochałam się z moim chłopakiem, gdy z penisa zsunęła się prezerwatywa. W prezerwatywie nastąpił chwilę przedtem wytrysk. Prezerwatywa utknęła w pochwie, na głębokości kilku centymetrów. W dniu stosunku byłam najprawdopodobniej w trakcie owulacji, 14 dni przed następną spodziewaną miesiączką. Dzisiaj, ok. 12 godzin po stosunku wzięłam pigułkę Escapelle. Chciałabym dowiedzieć się,, czy istnieje mozliwość zajścia w ciążę, a jeśli tak to jaka.

W tym czasie na pewno jest szansa na ciążę. Escapelle zmniejsza ryzyko, które mimo wszystko sięga w dniu owulacji ok. 5-8%. W niezabezpieczonym cyklu szansa to również nie 100%. Spośród chcących ciąży 100 kobiet w ciążę w ciągu roku zajdzie ok. 60%.