Prawdopodobieństwo ciąży w wyniku zsunięcia prezerwatywy

Witam. 25 stycznia po raz pierwszy współżyłam z chłopakiem. Po zakończonym stosunku chłopak chwilę leżał na mnie i w momencie, kiedy wyprowadzał członka zsunęła się prezerwatywa i kilka centymetrów zostało w środku. Nie jestem pewna w 100 %, ale wydaje mi się, że nie doszło do wycieku spermy z prezerwatywy. Wyliczyłam, że miałam wtedy dni płodne. Awaryjnie zażyłam Escapelle 25 h po stosunku. Czy istnieje duże ryzyko, że mogło dojść do zapłodnienia ? Czy istnieje duże prawdopodobieństwo ciąży ?

Prawdopodobieństwo prokreacji jest niewielkie, raczej znikome.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com