Ryzyko ciąży po zsunięciu się prezerwatywy w dni płodne

Kochałam sie ostatnio z chłopakiem, w dni nie płodne(przynajmniej tak powinno być, to było 5 dni przed planowanym okresem), lecz w trakcie stosunku zsunęła sie gumka tak że została we mnie. Facet nie doszedł. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Zazwyczaj mam regularne cykle po 28-29 dni.

Ciąży nie można wykluczyć, bo kontakt był praktycznie niezabezpieczony.
Pozdrawiam. JW