Współżycie w dni płodne z prezerwatywą i bez zabezpieczenia przed okresem a ryzyko ciąży

Witam. Kiedy miałam dni płodne współżyłam z chłopakiem z użyciem prezerwatywy, wszystko było w porządku bez żadnych problemów w dodatku on skończył poza pochwą. 3 dni przed planowanym okresem spróbowaliśmy bez zabezpieczenia, jednak on poruszył się tylko kilka razy i wyszedł na długo przed osiągnięciem erekcji. Dziś dzień okresu ale nie ma żadnych oznak. Czy mogłam zajść w ciążę?

Inne czynniki mają znaczenie, ale najważniejsze jest złączenie
genitalno-waginalne, czyli penis w pochwie...
Pozdrawiam.

Witam serdecznie. Stosunek bez zabezpieczenia, nawet bez wytrysku w środku można potraktować jako stosunek mogący predysponować do ciąży gdyż w preejakulacie mogą znajdować się plemniki zdolne do zapłodnienia. Sugerowałabym wykonać test ciążowy.