Prawdopodobieństwo ciąży podczas pettingu

czy podczas ocierania się penisem o waginę kobiety może ona zajść w ciążę jeśli był to dzień przewidywanej owulacji ? Czy prawdopodobieństwo jest duże ?

Ciąża jest możliwa. Było to zachowanie ryzykowne w aspekcie prokreacji.
Warto zaprzyjaźnić się z prezerwatywą kupowaną w aptece.
Niestety do prezerwatyw w marketach mają dostęp różne osoby, bo są umieszczone na normalnych półkach...
Pozdrawiam. JW, Poznań.