Podczas stosunku prezerwatywa została we mnie

Mam pytanie po skończonym stosunku z moim chłopakiem zorientowaliśmy się, że prezerwatywa została we mnie. Ale i nie tylko prezerwatywa bo i trochę wytrysku;( Niestety nie umiem obliczać sobie cyklu dni płodnych i niepłodnych ponieważ nie zawsze miałam reguralną miesiączkę dopiero od kilku miesięcy tak jest. A więc ostatnią miesiączkę miałam skończyłam 29 października.
Czy możliwe jest abym zaszła w ciążę podczas tego co się wydarzyło?

KOBIETA ponad rok temu

Witam.

Niestety do obliczenia Twoich dni płodnych niezbędne są dodatkowe dane: długość krwawienia, długość cyklu.

Jeżeli jednak masz cykle około 28-30 dniowe prawdopodobnie miałaś dni płodne.
Dla pewności sugerowałabym wykonanie testu ciążowego w dniu spodziewanej miesiączki.

Pozdrawiam.