Ból pod kolanem i w okolicach rzepki po potrąceniu przez samochód
trzy dni temu zostalam potrącona przez samochód,zdj rtg nie wykazało złamania w st.kolanowym,ale ból pod kolanem i w okol.rzepki utrudnia mi zginanie kolana,zejście i wejście po schodach.Proszę o podpowiedź co mam dalej zrobić?gdzie się udać? E.Niemier

KOBIETA, 64 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
90 poziom zaufania
Wskazany jest kontakt z ortopedą. Prawdopodobnie dolegliwości wynikają ze stłuczenia i w tej sytuacji pomoże oszczędzanie kończyny + stosowanie miejscowo środków przeciwbólowych.