Co mam robić z tym bolesnym i opuchniętym kolanem?

Dzień dobry. Od 3 miesięcy mam problem z kolanem, które skręciłam. Lekarz zlecił rezonans ale już od miesiąca nie wiem co dalej z leczeniem bo mojego lekarza nie ma. Kolano cały czas spuchnięte, mam problem z chodzeniem, prostowaniem. Mam wrażenie uciekania kolana i wtedy ból jest nie do zniesienia. Wynik rezonansu. Płyn w jamie stawu w zachylku nadrzepkowym. Zmiany zapalne kaletki przedrzepkowej z wysiekiem. Naderwanie pęczka tylno bocznego. Przytorebkowe zmiany rogu tylnego Mm, z płynem i odcinków seperacja torebkowo lakotkowa. Dziękuję za odpowiedź
KOBIETA, 36 LAT 9 miesięcy temu

Powinna Pani:

-skonsultować wynik badania z ortopedą jak najszybciej,

-rozpocząć leczenie niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (np. Majamil prolongatum 1x1 lub Naproxen 500 mg 2x1) W PRZYPADKU BRAKU PRZECIWWSKAZAŃ DO STOSOWANIA WYMIENIONYCH LEKÓW,

-zaopatrzyć się w stabilizator stawu kolanowego i unikać nadmiernego obciążania kończyny.