Ból pod kolanem i wynik USG a konieczność operacji
Dzień dobry! Panie doktorze proszę o pomoc ,a mianowicie byłam dziś u doktora chirurga z bólem pod kolanem wysłał mnie na usg,wynik:w dolno przyśrodkowej części dołu podkolanowego,ostro odgraniczona przestrzeń płynowa,17x7x5mm,odpowiadająca torbieli.Odrazu dał mi skierowanie na operację, i tabletki przeciwbólowe zaznaczę że to mnie zaczyna boleć dopiero jak przejdę z 15km,bo taka mam pracę,a tak mnie nie boli Proszę mi powiedzieć czy na pewno od razu trzeba operację,co mam robić,czym to grozi.

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Zbigniew Ĺťurawski
Szanowna Pani - w takim przypadku ropzcząłbym od próby opróżnienia torbieli - biopsja. Jeżeli się to nie uda - zabieg wyciecia chirurgicznego
Pozdrawiam, Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków